Ультра

Заповніть усі поля форми та натисніть кнопку "підключитися"

Ультра до 1000 Мбіт/с, 190 грн/міс

Акційні пропозиції! 

"Підключи друга" - порекомендуйте наші послуги друзям та отримайте обоє на свій рахунок 10% від суми кожного поповнення Друга. Термін дії акції 12 місяців від дня активації кожного із друзів. Більше приводиш більше маєш. Умови та детальний опис акції

"Крутий БОНУС" -  внесіть на особистий рахунок суму, яка дорівнюватиме сумі 12 платежів, згідно вибраного тарифного плану, та отримайте додатково 2 місяці безкоштовного інтернету. Умови та детальний опис акції

"З нами КРАЩЕ" - перепідключись до нас від іншого інтернет провайдера і отримай 3 місяці безкоштовного інтернету! Акція лише для нових абонентів. Умови та детальний опис акції.


Тарифи зі швидкістю понад 100 Мбіт/с., вимагають оптоволоконної (PON) лінії до абонента або мідної (FTTB) 8-ми жильної Cat5e, а також пристрою з гігабітним портом. Тобто для використання цих тарифів рекомендується роутер з гігабітними портами та гігабітний порт на комп'ютері абонента. Якщо існуючий абонент змінює свій тариф на інший зі швидкостями понад 100 Мбіт/с., але підключений мідним 4-ох жильним кабелем то заміна кабелю на оптоволоконний або 8-и жильний відбувається як підключення нового абонента.

Вартість статичної зовнішньої ІР-адреси - 70 грн./міс.

Абонентська плата списується один раз на місяць, авансом за наступний місяць. Якщо у Вас дата зняття абонплати 5-те число місяця, то наступне зняття абонплати відбудеться у наступному місяці 5-го числа.

Якщо на Вашому особовому рахунку сума коштів менша за суму місячної абонплати (обраного тарифного плану та додаткових послуг) послуга відключається, і списання абонентської плати призупиняється. Надання послуги доступу до інтернету буде відновлено після поповнення особового рахунку на суму, яка рівна вартості вашого місячного тарифного плану.

Багатоквартирними будинками вважаються будинки з загальною кількістю квартир більше восьми.

Зазначені швидкості доступу в безлімітних тарифних планах відповідають швидкості доставки інформації до абонента (download). Заявлені значення швидкостей доступу належать до технічних параметрів надання послуги кінцевим користувачам і є максимально можливими. Фактична швидкість доступу до інтернет-ресурсів може відрізнятися й залежить від можливих обмежень кінцевих ресурсів, маршрутизації даних і можливостей обладнання абонента.