З нами КРАЩЕ! 3+3

Умови акції:


При підключенні до нас від іншого провайдера оплатіть 3 місяці інтернету та отримайте ще 3 місяці у подарунок.


Учасниками Акції можуть стати нові абоненти які предявлять документ, що засвідчує користування послугами іншого інтернет-провайдера. Таким документом може бути чинна угода, або квитанція на оплату послуг за останній місяць від попереднього інтернет-провайдера. Останнім місяцем вважається календарний місяць, що передує місяцю підключення до WeNET. Угода від попереднього інтернет-провайдера має бути діючою, або розірваною не давніше, ніж за один календарний місяць від дати перепідключення. Для активації акції необхідно, щоб адреса підключення до WeNET співпадала з адресою відключення від іншого провайдера. Активація акції відбувається після внесення авансового платежу за 3 місяці згідно обраного тарифного плану на особистий рахунок абонента, не пізніше 3 робочих днів після підключення.

Акція не розповсюджується на тарифний "Архівні" тарифні план.

Акція не розповсюджується на абонентів, які перепідключаються від інтернет-провайдерів безпровідникового зв'язку (технології Wi-Fi, 4G, 3G, CDMA, тощо).
Участь у акції можуть брати виключно нові абоненти - фізичні особи. Акція не розповсюджується на абонентів-юридичних осіб.

Дякуємо, що ви з нами! WeNET