Оптоволоконне підключення зі знижкою -50%!!!

Шановні Абоненти!

Не втрачайте нагоду підключити ОПТОВЛОКОННИЙ ІНТЕРНЕТ+ТБ від WeNET зі знижкою -50% на підключення!*

ТАКОЖ ДОСТУПНІ АКЦІЇ : "КРУТИЙ БОНУС", "ПІДКЛЮЧИ ДРУГА", та "З НАМИ КРАЩЕ" 3+3"

Наполегливо рекомендуємо вам підключитись до WeNET за допомогою технології GPON - щоб ваш інтернет став ще КРАЩИМ!

Підключення за допомогою технології-GPON** (оптоволокно) має такі переваги:

Підключення відбувається шляхом проведення оптоволоконної лінії зв’язку до абонента. У багатоквартирних будинках оптоволоконна лінія зв’язку прокладається внутрішньо-будинковими мережами (в середині будівлі), що в свою чергу забезпечить додатковий захист від впливу природніх чинників таких як: вітер, дощ, грозові розряди, тощо, що негативно впливають на стані лінії зв’язку прокладеної ззовні будівлі та можуть стати причиною пошкодження вашого обладнання: WiFі-роутер, ТБ, ПК тощо.

* - Акція "-50%" діє з 01.03.2024 до 30.05.2024р., для нових та діючих абонентів WeNET, які мешкають у багатоквартирних будинках****!

** - Акція "Повертаємо 600 грн. на рахунок" діє з 01.06.2024 до 31.08.2024р., для нових та діючх абонентів WeNET які мешкають у приватних будинках****!

*** - Принцип роботи технології GPON (Passive Optical Network- пасивна оптична мережа) - полягає у тому, що з'єднання між обладнанням абонента та обладнанням провайдера не вимагає проміжних вузлів (обладнання на горищах/під'їздах будинку, тощо), робота яких, як правило, залежить від наявності електроенергії у будинку або під'їзді, з'єднання відбувається безпосередньо до основного вузла інтернет провайдера WeNET, який обладнаний резервним електроживленням (акумулятори, генератори), що забезпечить наявність Інтернету в умовах БЛЕКАУТУ!

**** - підключення відбувається за наявності технічної можливості.

Багатоквартирними будинками вважаються будинки з загальною кількістю квартир більше восьми, Приватними будинками вважаються будинки з загальною кількістю квартир менше восьми.

Детілі за телефоном: (063) 422-4004  (098) 422-4004  (099) 422-4004