Преміум

Заповніть усі поля форми та натисніть кнопку "підключитися"

Преміум до 100 Мбіт/с, 250 грн/міс

Акційні пропозиції! 

"Перші100"

  1. Стань одним із перших 100 (ста) нових абонентів м.Рава-Руська які підключать високошвидкісний інтернет від Інтернет-провайдера WeNET у період з 01.04.2023р.,. 

  2. Обери тарифний план Преміум 100 Мбіт/с - 250 грн/міс. та оплати перші 6 місяців користування одним платежем.

  3. Отримай додатково 6 місяців інтернету у подарунок! ДЕТАЛЬНО


Тарифи зі швидкістю понад 100 Мбіт/с., вимагають оптоволоконної (PON) лінії до абонента, а також пристрою з гігабітним портом. Тобто для використання цих тарифів рекомендується роутер з гігабітними портами та гігабітний порт на комп'ютері абонента. Якщо існуючий абонент змінює свій тариф на інший зі швидкостями понад 100 Мбіт/с., але підключений мідним 4-ох жильним кабелем то заміна кабелю на оптоволоконний як підключення нового абонента.

Вартість статичної зовнішньої ІР-адреси - 70 грн./міс.

Абонентська плата списується один раз на місяць, авансом за наступний місяць. Якщо у Вас дата зняття абонплати 5-те число місяця, то наступне зняття абонплати відбудеться у наступному місяці 5-го числа.

Якщо на Вашому особовому рахунку сума коштів менша за суму місячної абонплати (обраного тарифного плану та додаткових послуг) послуга відключається, і списання абонентської плати призупиняється. Надання послуги доступу до інтернету буде відновлено після поповнення особового рахунку на суму, яка рівна вартості вашого місячного тарифного плану.

Зазначені швидкості доступу в безлімітних тарифних планах відповідають швидкості доставки інформації до абонента (download). Заявлені значення швидкостей доступу належать до технічних параметрів надання послуги кінцевим користувачам і є максимально можливими. Фактична швидкість доступу до інтернет-ресурсів може відрізнятися й залежить від можливих обмежень кінцевих ресурсів, маршрутизації даних і можливостей обладнання абонента.