Бізнес 1000

Заповніть усі поля форми та натисніть кнопку "підключитися"

Бізнес 1000 до 250 Мбіт/с, 1000 грн/міс

Індивідуальний підхід до вибору тарифного плану та способу підключення, щоб максимально задовольнити потреби вашого бізнесу.

Можливість надати швидкість більше 250 Мбіт/с за попередньою домовленістю.

 


Тарифи зі швидкістю понад 100 мБіт/сек вимагають оптоволоконної (PON) лінії до абонента або мідної (FTTB) 8-ми жильної Cat5e, а також пристрою з гігабітним портом. Тобто для використання цих тарифів рекомендується роутер з гігабітними портами та гігабітний порт на комп'ютері абонента. Якщо існуючий абонент змінює свій тариф на інший зі швидкостями понад 100 мБіт/сек але підключений мідним 4-ох жильним кабелем то заміна кабелю на 8-и жильний відбувається як підключення нового абонента

Абонентська плата списується один раз на місяць, авансом за наступний місяць. Якщо у Вас дата зняття абонплати 5-те число місяця, то наступне зняття абонплати відбудеться у наступному місяці 5-го числа.

Якщо на Вашому особовому рахунку сума коштів менша за суму місячної абонплати (обраного тарифного плану та додаткових послуг) послуга відключається, і списання абонентської плати призупиняється. Надання послуги доступу до інтернету буде відновлено після поповнення особового рахунку на суму, яка рівна вартості вашого місячного тарифного плану.

Зазначені швидкості доступу в безлімітних тарифних планах відповідають швидкості доставки інформації до абонента (download). Заявлені значення швидкостей доступу належать до технічних параметрів надання послуги кінцевим користувачам і є максимально можливими. Фактична швидкість доступу до інтернет-ресурсів може відрізнятися й залежить від можливих обмежень кінцевих ресурсів, маршрутизації даних і можливостей обладнання абонента.

Вартість тарифів для бізнесу залежить від типу підключення і може відрізнятися від вказаної на сайті.

Для попередньої оцінки можливостей, вартості підключення, допомогои  у виборі тарифного плану та способу оформлення договірних відносин зверніться за телефонами технічної підтримки.