Ультра+OmegaTV

Заповніть усі поля форми та натисніть кнопку "підключитися"

Ультра+OmegaTV до 400 Мбіт/с, 380 грн/міс

Даний тарифний план - це чудове поєднання високошвидкісного інтернету WeNET та OmegaTV, що надасть вам змогу користуватися інтернет послугами та послугами сучасного інтерактивного телебачення від партнера OmegaTV на вигідних умовах.

OmegaTV пропонує понад 200 каналів (75HD) у цифровій якості, включаючи найпопулярніші розважальні, інформаційні та спортивні канали.

Перегляд OmegaTV можлиий на платформах : Smart TV, Мобільні гаджети, Android приставки, Комп'ютер/Ноутбук, M3U Playlist, MAG/AURA HD.

Акційні пропозиції! 

"Підключи друга" - порекомендуйте наші послуги друзям та отримайте обоє на свій рахунок 10% від суми кожного поповнення Друга. Термін дії акції 12 місяців від дня активації кожного із друзів. Більше приводиш більше маєш. Умови та детальний опис акції.

"Крутий БОНУС" -  внесіть на особистий рахунок суму, яка дорівнюватиме сумі 12 платежів, згідно вибраного тарифного плану, та отримайте "Крутий БОНУС"  Умови та детальний опис акції.


Тарифи зі швидкістю понад 100 Мбіт/с., вимагають оптоволоконної (PON) лінії до абонента, а також пристрою з гігабітним портом. Тобто для використання цих тарифів рекомендується роутер з гігабітними портами та гігабітний порт на комп'ютері абонента. Якщо існуючий абонент змінює свій тариф на інший зі швидкостями понад 100 Мбіт/с., але підключений мідним 4-ох жильним кабелем то заміна кабелю на оптоволоконний відбувається як підключення нового абонента.

Вартість статичної зовнішньої ІР-адреси - 70 грн./міс.

Абонентська плата списується один раз на місяць, авансом за наступний місяць. Якщо у Вас дата зняття абонплати 5-те число місяця, то наступне зняття абонплати відбудеться у наступному місяці 5-го числа.

Якщо на Вашому особовому рахунку сума коштів менша за суму місячної абонплати (обраного тарифного плану та додаткових послуг) послуга відключається, і списання абонентської плати призупиняється. Надання послуги доступу до інтернету буде відновлено після поповнення особового рахунку на суму, яка рівна вартості вашого місячного тарифного плану.

Багатоквартирними будинками вважаються будинки з загальною кількістю квартир більше восьми.

Зазначені швидкості доступу в безлімітних тарифних планах відповідають швидкості доставки інформації до абонента (download). Заявлені значення швидкостей доступу належать до технічних параметрів надання послуги кінцевим користувачам і є максимально можливими. Фактична швидкість доступу до інтернет-ресурсів може відрізнятися й залежить від можливих обмежень кінцевих ресурсів, маршрутизації даних і можливостей обладнання абонента.